seslendirme

Çağrı Merkezi Anonsu Nedir? Ne İşe Yarar?

Blog Haberlere Geri Dön
Çağrı Merkezi Nedir? Toplam okuma süresi 2 dakika.

Çağrı Merkezi Anonsu Nedir? Ne İşe Yarar?

Öncelikli olarak çağrı merkezi nedir bunu bir öğrenelim. Çağrı merkezi, kurumların telefonla yapılan talepleri almak ve başka birimlerine iletmek üzere sahip oldukları departman. Kar amaçlı bir şirket için bir çağrı merkezinin en temel amacı müşterilerden gelen ürün veya bilgilendirme taleplerinin karşılanmasıdır.

Çağrı merkezleri aracılığı ile firma, kurum yada kuruluş ve müşteri ilişkileri yönetilebilmekte buna ek olarak firma müşteri ilişkileri yeni bir boyut kazanmaktadır. Peki Çağrı merkezi ne işe yarar? firmaya veya müşteriye yararları nelerdir? Çağrı merkezi iki taraflı çalışan bir sistemdir. İlk önceliği müşteriden firmaya gelen talep, istek, öneri, şikayet gibi konularının çözüme ulaştırılması yönündedir, tani müşteri bunu yaparken çağrı merkezi anonsu eksiksiz yapılandırılmış, sadece ve akıcı yönlendirmelere sahip olmalıdır. Müşterinin firmaya ulaşmak için ilk kullanacağı kanalların başında firmanın telefonları gelmektedir. Satın aldığı ürün veya hizmet ile ilgili bilgi alışverişi yapabilmek, sorularına cevap almak veya teknik sorunlarına geri dönüş bulamk pek çok müşterinin öncelikli tercihidir.

Çağrı merkezi kurmak ve işletmek için ön analizlerin çok iyi yapılması gerekmektedir. Firmanızın müşteri potansiyelini iyi belirlemek onlardan size ve gerektiği durumlardan sizden onlara doğru yapılacak ve alıcacak çağrı sayısının doğru tahmin edilmesi gerekir. Bu sayede donanım ve personel sayınız ile ilgili ön tahminlerde bulunabilir, daha doğru bir hareket planı oluşturabilirsiniz.

Çağrı merkezi kurulumu kadar zor olmayan ve sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan bir diğer çalışma şeklide çağrı merkezi hizmetini bizim gibi profesyonel firmalardan almanız olacaktır. Biz bünyemizde bulunun kalifiye çağrı merkezi personellerimiz ve son teknoloji donanımlarımız ile sizlere en kaliteli çağrı merkezi hizmetini sunmaya 2002 yılından beri devam ediyoruz.

Çağrı merkezi kurulumu, çağrı merkezi personel eğitimi ve temini, Çağrı merkezi donanımı gibi tüm ihtiyaçlarınızda sizin için tek adres olmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. My Prodüksiyon kalitesi ile sizde hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizi arayarak teklif almak olacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası