K├╝rt├že Seslendirme Nedir? K├╝rt├že Dublaj ├ľrnekleri | My Prod├╝ksiyon
My Produksiyon: S─▒k├ža Sorulan Sorular > K├╝rt├že Seslendirme Nedir? K├╝rt├že Dublaj ├ľrnekleri

K├╝rt├že Seslendirme Nedir? K├╝rt├že Dublaj ├ľrnekleri

─░ste─činiz do─črultusunda, istedi─činiz amaçta kullanaca─č─▒n─▒z, seslendirme isteyen projelerinizi seslendirmek için biz buraday─▒z. Seslendirme herhangi bir konuda veya ö─čede çekilmi┼č görüntünün ana sesinin üzerine ba┼čka bir ses eklenmesi ya da sessiz çekilen bir görüntünün üzerine ses eklenmesi i┼člemi olarak bilinir. Fakat seslendirme sadece görüntü ile s─▒n─▒rl─▒ de─čildir günümüzde kitaptan tutunda ma─čazalar için veya uzun yol firmalar─▒ için mola anonsu seslendirmeleri bile yap─▒lmaktad─▒r.
 
Seslendirmenin ana amac─▒ herhangi bir dilde bulunan veya hiçbir dilde aktar─▒lmam─▒┼č baz─▒ bilgi ya da metalar─▒n ba┼čka dillerde de ki insanlar─▒n hizmetine sunmakt─▒r. Seslendirme ihtiyac─▒ duydu─čunuz görüntüleriniz var fakat siz seslendirme yapaca─č─▒n─▒z dil konusunda tam anlam─▒yla yeterli de─čil misiniz? Dert etmeyin biz var─▒z. Elinizde ki projelerinizin, belgelerinizin, görüntülerinizin evrensel boyuta ula┼čmas─▒ veya istedi─činiz kültürden insanla da bulu┼čabilmesi için kullanaca─č─▒n─▒z seslendirme seçene─či sizlere en büyük yard─▒m─▒ sa─člayacakt─▒r. Kürtçe seslendirme seçene─či de içinde olan sistemimiz neredeyse her kültürden her dilden insana ula┼čabilmek ad─▒na içerisinde birçok farkl─▒ dili bar─▒nd─▒r─▒r.
 
Sistemimiz sayesinde çekti─činiz belgeselleri birçok dilde seslendirip birçok farkl─▒ kültürden insans─▒n bu belgeselleri anlamas─▒n─▒ sa─člayabilirsiniz. Bu seslendirme i┼člemi sayesinde hem sizin yapt─▒─č─▒n─▒z i┼č daha fazla ki┼čiye ula┼čarak sizin ününüz artar. Hem de daha çok ki┼či çekti─činiz belgeseli izleyerek bilgi sahibi olmu┼č olur. Ayr─▒ca seslendirme i┼či sadece belgeselle s─▒n─▒rl─▒ bir alan de─čildir. Çekilen reklamlar─▒ seslendirerek reklam─▒ yap─▒lan mal─▒n birçok dünya ülkesinde sat─▒l─▒┼č─▒n─▒ kolayla┼čt─▒rmak ve birçok kültürden insan─▒n bu ürün hakk─▒nda detayl─▒ bilgi sahibi olmas─▒n─▒ sa─člamak seslendirme ile mümkün.
 
Seslendirme alan─▒ o kadar çe┼čitli bir ┼čekilde i┼čler ki günlük ya┼čam─▒n─▒z─▒n bir parças─▒ olan i┼člevlerde bile size yard─▒mc─▒ olabilir. Örne─čin farkl─▒ dilde yaz─▒lm─▒┼č ve sizin okumak istedi─činiz bir kitap var fakat siz bu kitab─▒n çevirisini bulam─▒yorsunuz. Ya da buldu─čunuz çeviri eserlerin kitab─▒n asl─▒na göre ba┼čar─▒s─▒z oldu─čunu biliyorsunuz veya okumay─▒ de─čil de dinlemeyi tercih eden bir ki┼čisiniz, i┼čte o zaman yap─▒lacak en güzel ┼čey dinlemek istedi─činiz kitab─▒ sistemimiz taraf─▒ndan seslendirtmek ve dinlemek. Seslendirme yapabilmek için çok donan─▒ml─▒ bir dil yap─▒s─▒na sahip olman─▒z gerekir.

Ayn─▒ zamanda seslendirme yapacak ki┼činin sesi bir ulusu bil kültürü temsil edece─či için yeterli düzeyde ak─▒┼čkan ve anla┼č─▒l─▒r olmal─▒d─▒r. Seslendirme yapacak ki┼činin yeterlili─či ve sesinin rengi bir seslendirmeyi en kötü hale de sokabilir en iyi hale de getirebilir. Sistemimiz sayesinde bu tür kayg─▒lar─▒n─▒z─▒n olmas─▒na gerek yok çünkü sistemimizde ki seslendirme ekibi en üstün nitelikler ve tam performansl─▒ dil yap─▒s─▒na sahiptirler. Kürtçe Seslendirme ve daha birçok kültürden seslendirme seçene─či ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Seslendirme i┼člemi günlük ya┼čamdan tutunda i┼č hayat─▒na kadar ihtiyac─▒m─▒z olabilecek bir i┼člemdir. Bu i┼člem farkl─▒ kültürden farkl─▒ ülkelerden birçok insana ula┼čmak isteyen i┼čletmecilerden tutunda farkl─▒ kültürden insanlar─▒ daha iyi anlamak ve anlamland─▒rmak isteyen insanlara kadar birçok ki┼či ve kurulu┼čun beklentilerine kar┼č─▒l─▒k verir. Seslendirme sistemimiz sayesinde seslendirme yapmak istedi─činiz alanda çal─▒┼čmalar─▒n─▒za alt─▒n niteli─činde bir çözüm bulacaks─▒n─▒z ve seslendirme yapt─▒─č─▒n─▒z projeler sayesinde birden fazla kültürde insana ula┼čma ┼čans─▒n─▒z olacak ve ayn─▒ zamanda birden fazla kültürde insan─▒ bilgilendirme ┼čans─▒n─▒z olacakt─▒r. Sizin projelerinizi bizim sistemimiz ile seslendirerek projenizin de─čerini artt─▒rmak ve projelerinize evrensellik kazand─▒rmak bizim görevimizdir.
 
Seslendirme yapaca─č─▒n─▒z projelerinizi üstün dil niteli─či donan─▒m─▒na sahip çal─▒┼čanlar─▒m─▒z ile son derece yetkin bir hale getirme çabas─▒ ve gayreti içerisindeyiz. Sistemimiz sayesinde sizlere seslendirme konusunda etkin bir çözüm sunma garantisi veriyoruz.

Kürtçe Seslendirme Örnekleri: Kürtçe Seslendirme