Santral Anons Seslendirme Metinlerinin Hazırlanması


Posted by: mehmet in MyBlog

Tagged in: Telesis , seslendirme , Santral Fon Müziği , santral , örnek , Netaş , nasıl olmalı , Multitek , metinlerinin , kürtçe , kayıt , kaydı , ivr anons , italyanca , ispanyolca , ingilizce , hazırlanması , Fortel , farsca , Cisco , Brother , bekletme müziği , azerice , arapça , anons , Alcatel

Santral Anons Metinleri Hazırlama
Santral Anons Metni Hazırlama
Günümüz iletişim çağı olarak adlandırılan insanların her yere bu çağın teknolojilerini kullanarak ulaşmaya çalıştığı bir çağdır ve bu çağın bir numaralı teknoloji aracı hemen hemen herkesin sahip olduğu telefonlardır. İster istemez şirketlerinde kendilerine telefonla ulaşmak isteyen kişilere sesli yanıt ve yönlendirme servisi vermesi vazgeçilemez bir ihtiyaç halini almıştır. Peki, sesli karşılama ve yönlendirme sisteminde şirket olarak kendinizi nasıl ifade etmelisiniz? Peki ya kullanılacak ses tonu nasıl olmalı ki telefonun diğer tarafındaki kişiye şirketiniz hakkında ilk izlenimi doğru verebilesiniz? En önemli soru işareti ise sesli santral sistemi üzerinden karşı tarafa bir yandan güven aşılarken bir yandan da doğru bilgilendirmeyi yapmak için hangi kelimeleri ve cümleleri kullanmalısınız? Tüm bu soru işaretlerinin cevabı aslında sadece iki kelimeden ibaret My Prodüksiyon!

My Prodüksiyon sizlere ulaşmak isteyen kişilere sunulacak seçenekler ve bilgileri sizlerden aldıktan sonra alanında uzman, profesyonel ve tecrübeli kadrolarıyla santral seslendirme metinlerini hazırlamakta sizlerden gelecek öneriler doğrultusunda metinlere son halini verip seslendirme aşamasını da gerçekleştirmektedir. Böylece size ulaşan kişilerin metinde kullanılan kurumsal bakış açısına sahip içerik ve profesyonel seslendirme ile sizlere güveni tazelenerek arttırılırken içeriğin verdiği bilgilerdeki netlik ve doyurucu bilgi ile müşterilerinize doğru yönlendirme ve bilgilendirme gerçekleştirilmektedir.

Dünyanın en iyi sesleri ile 44 dilde, Santral Anons Seslendirme!

Projelerimizde şirketinizin imajı ve doğru bilgilendirme ön planda tutulurken arka planda seslendirmeye eşlik edecek arka fon müzikleri ile bekletme müzikleri bunun yanı sıra anan onslarınız da sisteme dahil edilmektedir. Bir bütün olarak bakıldığında doğru hazırlanmış bir santral seslendirme metni hem şirketinizin prestijine katkıda bulunup güveni arttıracaktır hem de telefon trafiğinizin doğru bir akışa sahip olmasını sağlayacaktır.